Apie mus

Laisvojo notariato veiklos Lietuvoje pradžia — 1992 m. gruodis. Biuras — pirmasis Lietuvoje — savo veiklą Klaipėdoje pradėjo 1993-iųjų sausio mėnesį. Biuro iniciatorė ir įkūrėja —Vaiva Stračkaitienė. Nuo 1999 m. biurui vadovauja notaras Marius Stračkaitis.

Šiandien biuras yra vienas didžiausių Lietuvoje. Per daugiau kaip 20 veiklos metų pavyko suburti stiprią, vieningą ir atsakingą darbuotojų komandą, įgyti reikalingą patirtį ir kvalifikaciją. Šiuo metu biure dirba 22 darbuotojai – 4 notarai, 4 notarų padėjėjai ir 14 biuro darbuotojų.

Biuras aktyviai dalyvauja tarptautinių teisės organizacijų veikloje, prisideda prie įstatymų ir kitų teisės aktų projektų rengimo, periodiškai komentuoja teisės aktus spaudoje, teikia įvairias teisines konsultacijas visuomenei.

Biure įrengtos pažangios informacinės technologijos, leidžiančios greitai ir kokybiškai atlikti visus notarinius veiksmus, kurių teisėtumą ir tikslumą užtikriname, naudodamiesi hipotekos, turto areštų, testamentų, sutarčių, vedybų sutarčių, nekilnojamojo turto registrais.

Pats didžiausias biuro laimėjimas ir jo sėkmės pagrindas — įgytas klientų pasitikėjimas, kuris šiandien įpareigoja nuolat tobulėti ir savo darbe vadovautis dviem svarbiausiais darbo principais — tikslumu ir atsakomybe.